contact

onze locaties

Dendermonde

Zeelse Baan 2
9200 Dendermonde

T +32 (0)52 37 68 02

dendermonde@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend

of op afspraak

Erpe-Mere

Oudenaardsesteenweg 349 9420 Erpe-Mere

T +32 (0)53 70 77 09

erpe-mere@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend

of op afspraak

Geel

Antwerpseweg 181
2440 Geel

T +32 (0)14 56 38 56

geel@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend


of op afspraak

Gosselies

Reu du Pont à Migneloux 47
6041 Gosselies

T +32 (0)71 85 04 14

gosselies@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend


of op afspraak

Sint-Pieters-Leeuw

Bergensesteenweg 382
1600 Sint-Pieters-Leeuw

T +32 (0)2 331 66 46

sintpietersleeuw@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend


of op afspraak

Wommelgem

Autolei 352
2160 Wommelgem

T +32 (0)3 354 13 53

wommelgem@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend


of op afspraak

Kruisem (Zingem)

Leenstraat 2
9750 Kruisem

T +32 (0)9 389 64 22

kruisem@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend

of op afspraak

Kuurne

Brugsesteenweg 175
8520 Kuurne

T +32 (0)56 36 01 75

kuurne@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend


of op afspraak

Leuven

Tiensevest 142
3000 Leuven

T +32 (0)16 22 92 96

leuven@dhond-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend


of op afspraak

Luik

Avenue de l’indépendance 85
4020 Wandre

T +32 (0)4 377 53 25

liege@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend

of op afspraak

Zaventem

Leuvensesteenweg 427
1930 Zaventem

T +32 (0)2 720 73 15

zaventem@dhondt-nv.be


OPENINGSUREN

Di- Vr : voormiddag op afspraak / 13u – 18u

Za 9u30 – 17u30 doorlopend geopend

of op afspraak

Hasselt

Genkersteenweg 201A
Hasselt

COMING SOON

Waterloo

Chaussée de Bruxelles 307b
1410 Waterloo

 

COMING SOON

Mechelen

Graaf egmondstraat 1
2800 Mechelen

 

COMING SOON

neem contact op

Heb je een vraag in verband met je bestelling? Wil je graag een offerte aanvragen?
Aarzel dan niet om ons te contacteren via onderstaand contactformulier.

Wij willen je graag leren kennen

Vul het onderstaande formulier in en we nemen spoedig contact met je op.

late night opening

Op 30 maart zijn wij open tot 21u in:

DENDERMONDE ● ERPE-MERE ● GEEL ● GOSSELIES ● SINT-PIETERS-LEEUW ● WOMMELGEM ● KRUISEM (ZINGEM) ● KUURNE ● LEUVEN ● LUIK ● ZAVENTEM

Kom spreken over je interieurdromen en geniet bovendien van onze saloncondities.

late night opening

Op 30 maart zijn wij open tot 21u in:

DENDERMONDE ● ERPE-MERE ● GEEL ● GOSSELIES ● SINT-PIETERS-LEEUW ● WOMMELGEM ● KRUISEM (ZINGEM) ● KUURNE ● LEUVEN ● LUIK ● ZAVENTEM

Kom spreken over je interieurdromen en geniet bovendien van onze saloncondities.